Prezentacja drużyn startujących w Drużynowym Pucharze Polski 2020

KJ Agro-Handel Śrem

1.

Skiba Dawid

2.

Tęcza Szymon

3.

Szała Wiktor

4.

Kiecoń Mściwoj

5.

Andrzej Głoskowski

6.

Aleksandra Sobocka

KJ Infernal Team

1.

Dołhun Jakub (MJ.1999)

2.

Borzęcka Maja (JM.2005)

3.

Krywult Amelia (J.2004)

4.

Milczarek Nina (MJ.2000)

5.

Grzesiek Paula

KJ Verso La Natura

1.

Lewandowski Aleksander (J.2003)

2.

Piksa Łukasz

3.

Jabłońska Julia (JM.2005)

4.

Bartosz Adamus

5.

Natalia Czernik

Wielkopolski Związek Jeździecki

1.

Abaimov Artem

2.

Rozynek Martin

3.

Kazlou Siarhei

4.

Charadnik Vitali

5. Marcin Bętkowski

KJ SO Łąck

1.

Kubiak Jakub (MJ.2000)

2.

Kubiak Grzegorz

3.

Zaręba Aleksandra (J.2004)

4.

Kubiak Bogdan

KJ Trachy Sośnicowice

1.

Jarocka Zuzanna (J.2003)

2.

Kolińska Amanda (JM.2006)

3.

Kubik Natalia (J.2002)

4.

Koza Łukasz

Warszawsko-Mazowiecki ZJ

1.

Branicka Waleria (J.2003)

2.

Chwalińska Zuzanna (J.2003)

3.

Inguenaud Sophia (MJ.1999)

4.

Nieużyła Leszek

Kraju Jumping Team

1.

Osieka Hanna

2.

Krajewski Rafał

3.

Zybała Aleksandra (J.2002)

4.

Krajewski Łukasz

Śląski Związek Jeździecki

1.

Otylia Barczyk

2.

Emilia Szojda

3.

Katarzyna Bula

4.

Zuzanna Kaczmarzyk

KJ Preria Wilkowice

1.

Natalia Kluska

2.

Maria Kamińska

3.

Oliwer Bule

4.

Oliwia Kosmol

Sopocki KJ

1.

Joanna Tejchman-Konarzewska

2.

Zuzanna Sterczyńska

3.

Aleksandra Kozłowska

4.

Weronika Wilska-Czarnecka

KJ Strzała Krubiczew

1

Antoni Strzałkowski

2

Monika Jaworska

3

Cezary Kalinowski

4

Michał Piątkowski

OZJ Opole

1.

Karolina Godoś

2.

Adam Grzegorzewski

3.

Emilia Pietrzak

4.

Agnieszka Olszewska

JKS Barłomina

1.

Jacek Grzywacz

2.

Adam Nicpoń

3.

Martyna Pietroń

 

KS Jumping Events

1.

Kaźmierczak Wiktoria (MJ.1999)

2.

Smura Kornelia (JM.2005)

3.

Wesoły Marcin

Klasyfikacja Drużynowego Pucharu Polski 2020

Miejsce

Drużyna

I etap - Bogusławice

II etap - Olsza

III etap - Dąbrówka Mała

IV etap - Sopot

V etap - Jakubowice

VI etap- Warka

VII etap - Gałkowo

Finał - Warnik

Razem

Nagroda

1

KJ Agro-Handel Śrem

4

5

2

5

16

2

KJ SO Łąck

5

4

4

2

15

3

KJ Infernal Team

2

5

0

4

11

4

KJ Verso La Natura

4

5

9

5

KJ Strzala Krubiczew

3

3

6

6

JKS Barłomino

5

5

7

Sopocki KJ

4

4

8

KJ Trachy Sośnicowice

3

3

8

Wielkopolski ZJ

3

0

3

8

OZJ Opole

3

3

11

St. Kraju Jumping Team

2

2

11

Warszawsko-Mazowiecki ZJ

1

1

2

13

KS Jumping Events Poznań

1

1

13

KJ Preria Wilkowice

1

1

Śłaski Związek Jeździecki

0

0

* liczą się 4 najlepsze wyniki z kwalifikacji