Aktualności

Liga dla Adama Grzegorzewskiego !

Image

Adam Grzegorzewski (KJ Okoły ) otrzymał 95 punktów i zajął pierwsze miejsce klasyfikacji generalnej Kategorii Złotej. O trzy punkty mniej i drugie miejsce wywalczył sobie Dawid Kubiak (Sobieski Jumping Tour), zaś trzecie miejsce, z 83 punktami zajął Antoni Strzałkowski (KJ Strzała Krubiczew). Za zajęcie pierwszego miejsca, Adam Grzegorzewski oprócz nagrody finansowej otrzymał również zegarek marki Albert Riele, oficjalnego sponsora Polskiego Związku Jeździeckiego.

Pełny ranking klasyfikacji generalnej Kategorii Złotej dostępny tutaj >>>

Image

Adam Grzegorzewski (KJ Okoły) wygrał także w klasyfikacji generalnej kategorii srebrnej, z łączną liczbą aż 115 punktów! Na drugim miejscu także stanął Dawid Kubiak (Sobieski Jumping Tour), ale w tym przypadki do pierwszego miejsca na podium zabrakło już 30 punktów. Trzecie miejsce wywalczył Dawid Skiba (KJ Agro-Handel Śrem) z 82 punktami.

Pełny ranking klasyfikacji generalnej Kategorii Srebrnej dostępny tutaj >>>

Image

W kategorii brązowej podium należało do Pań, a pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej , z przewagą jednego punktu wywalczyła Maja Szewczyk (KJ Avanti Opole), drugie miejsce Lena Maruszak (KS AZS UWM Olsztyn), a na trzeciej pozycji uplasowała się Julia Szychowiak (KS Small Cherry Trzebr) z 86 punktami.

Pełny ranking klasyfikacji generalnej Kategorii Brązowej dostępny tutaj >>>

Wszyscy zawodnicy, którzy w klasyfikacji generalnej stanęli na podium Rudny Złotej, Rundy Srebrnej i Rundy Brązowej oraz członkowie zwycięskich drużyn otrzymali w prezencie zestawy walizek ufundowane przez firmę Wittchen, sponsora Finału Polskiej Ligi Jeździeckiej.

W sobotę rano rozegrany został także ostatni konkursu Drużynowego Pucharu Polski. Na podium uplasowały się kolejno drużyny:
1 miejsce - KJ Agro Handel Śrem 26 pkt
2 miejsce - KJ Infernal Team 20 pkt
3 miejsce - KJ SO Łąck 16 pkt

Pełny ranking klasyfikacji generalnej DPP dostępny tutaj >>>

Organizator zawodów podczas finału Polskiej Ligi Jeździeckiej wyróżnił także najlepszą amazonkę Polskiej Ligi Jeździeckiej. Zaszczytny tytuł przypadł Darii Kobiernik z Zielonogórskiego KJ Przylep). W nagrodę otrzymała zegarek marki Albert Riele, oficjalnego sponsora Polskiego Związku Jeździeckiego oraz weekend w Villa Bravo Międzyzdroje.

Podczas zawodów, KS Verso La Natura, zorganizował również konkurs na najlepszego luzaka Finału Polskiej Ligi Jeździeckiej. Pierwsze miejsce i weekend w Villa Bravo Międzyzdroje otrzymała Natalia Jaśkiewicz (luzaczka Adama Grzegorzewskiego), drugie miejsce i voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie Equi-Fashion otrzymała Glora Ciba (luzaczka Dawida Kubiaka), trzecie miejsce i voucher o wartości 150 zł, również do sklepu Equi Fashion, otrzymała Alina Kirilchik z zespołu Antoniego Strzałkowskiego.

Tytuł najlepszego jeźdźca i nagrodę przechodnią Srebrnego Wawrzyna Drobnicy, ufundowaną przez Bober Team i Muzeum Pamięci Jana Kowalczyka, decyzją kapituły, w składzie: Janusz Bobik, Dariusz Orzoł, Sławomir Szereda i Daniel Jaśkiewicz, otrzymał zwycięzca Złotej i Srebrnej Rundy PLJ 2020 – Adam Grzegorzewski.

Serdecznie gratulujemy wygranych i dziękujemy za wytrwałość wszystkim zawodnikm i uczestnikom Polskiej .