Aktualności

Rekordowa pula nagród i najlepsza amazonka PLJ 2020. Finał PLJ co raz bliżej.

Albert Riele główny sponsor Polskiego Związku Jeździeckiego

300 koni, najlepsi jeźdźcy i amazonki oraz cztery dni pełne sportowych emocji – przed nami finał Polskiej Ligi Jeździeckiej. 

Polska Liga Jeździecka to stworzony przez PZJ system rozgrywek, który od lat łączy ze sobą miłośników koni i sportową rywalizację na najwyższym poziomie. Tegoroczny finał po raz pierwszy odbędzie się w województwie zachodniopomorskim, w niewielkiej uroczej wsi Warnik pod Szczecinem. Mimo obostrzeń sanitarnych związanych z sytuacją epidemiologiczną organizator zapewnia, że finał będzie jedyny w swoim rodzaju. 

Wszystkim zależy na jak najlepszych wynikach, musimy pamiętać, że zawodnicy w zawodach finałowych grają o łączną pulę nagród 284 800 zł, z czego aż 100 000 zł wynosi pula w konkursie Grand Prix rozgrywanego jako memoriał Henryka Adamusa, założyciela i wieloletniego prezesa szczecińskiej spółki Adamus S.A. - stwierdził Bartosz Adamus, organizator finału Polskiej Ligi Jeździeckiej.

Oprócz puli nagród, organizator finałowych rozgrywek PLJ, VLN Adamus, wraz z partnerami wydarzenia, zdecydowali się na wyłonienie najlepszej amazonki zawodów Polskiej Ligi Jeździeckiej 2020. Nagroda specjalna zostanie przyznana po pucharowej dekoracji konkursów finałowych, a jej sponsorem jest Villa Bravo w Międzyzdrojach. 

Najlepsza amazonka zawodów otrzyma Voucher dla dwóch osób uprawniający do spędzenia weekendu w Villa Bravo w Międzyzdrojach

Hotel Villa Bravo położony jest w samym centrum Międzyzdrojów – ulubionego kurortu gwiazd filmu i estrady, zaledwie 350 metrów od szerokiej i czystej plaży. Ten kameralny hotel to doskonałe miejsce dla osób szukających wytchnienia i spokoju. Komfortowe, nowocześnie urządzone pokoje, wytworna kuchnia oraz bogata oferta w strefie wellness to idealne miejsce na chwilę zapomnienia.

 

Sponsorzy Polskiej Ligi Jeździeckiej

Sponsor strategiczny

Image