Aktualności

6. etap eliminacji PLJ 2020 za nami!

Image

W finale Rundy Złotej wystartowało dziś 40 par, a do finałowej rozgrywki zakwalifikowało się siedem z nich. „Double clear” udało się odnotować trzem zawodnikom, a najszybszy z nich był Maksymilian Wechta na 9-letnim ogierze Fibonacci S. Na miejscu drugim uplasował się Sławomir Szlachta na Just Riding California BS, a na trzecim Dawid Kubiak na Flash Blue B. Dawid Kubiak powrócił na pozycję lidera najbardziej prestiżowej kategorii PLJ. Na drugie miejsce awansował Grzegorz Kubiak, a na trzecie spadł dotychczasowy lider Arkadiusz Fimmel.

W finałowym konkursie Srebrnej Rundy zwyciężył zawodnik KJ Agro-Handel Śrem – Jarosław Skrzyczyński dosiadający konia For Passion. Drugie miejsce zajął Adam Grzegorzewski na klaczy Happylina, który tym wynikiem zapewnił sobie prowadzenie w tabeli Rundy Srebrnej Polskiej Ligi Jeździeckiej. Na trzecim miejscu znalazła się Michalina Krzyżyńska na Cristiano. 

W rankingu Rundy Srebrnej prowadzi Grzegorzewski, a dwa punkty straty ma do niego Antoni Strzałkowski. Na pozycji trzeciej plasuje się obecnie Dawid Kubiak. 

Finał Rundy Brązowej wygrał Michał Kaźmierczak na klaczy Hokey Pokey, a drugi był Łukasz Jończyk na Obora’s Hennessy. Ci zawodnicy nie zbierali punktów do tej kategorii Polskiej Ligi Jeździeckiej. Zdobyła je za to amazonka z miejsca trzeciego – Maja Szewczyk dosiadająca konia Werbel. Tym samym zawodniczka jest obecnie liderką tabeli. Na kolejnych pozycjach plasują się Zuzanna Prymek oraz Lena Maruszak. 

Sponsorzy Polskiej Ligi Jeździeckiej 2022

Image
Image
Image

Sponsor strategiczny

Image