Aktualności

6. etap eliminacji PLJ 2020 za nami!

Image

W finale Rundy Złotej wystartowało dziś 40 par, a do finałowej rozgrywki zakwalifikowało się siedem z nich. „Double clear” udało się odnotować trzem zawodnikom, a najszybszy z nich był Maksymilian Wechta na 9-letnim ogierze Fibonacci S. Na miejscu drugim uplasował się Sławomir Szlachta na Just Riding California BS, a na trzecim Dawid Kubiak na Flash Blue B. Dawid Kubiak powrócił na pozycję lidera najbardziej prestiżowej kategorii PLJ. Na drugie miejsce awansował Grzegorz Kubiak, a na trzecie spadł dotychczasowy lider Arkadiusz Fimmel.

W finałowym konkursie Srebrnej Rundy zwyciężył zawodnik KJ Agro-Handel Śrem – Jarosław Skrzyczyński dosiadający konia For Passion. Drugie miejsce zajął Adam Grzegorzewski na klaczy Happylina, który tym wynikiem zapewnił sobie prowadzenie w tabeli Rundy Srebrnej Polskiej Ligi Jeździeckiej. Na trzecim miejscu znalazła się Michalina Krzyżyńska na Cristiano. 

W rankingu Rundy Srebrnej prowadzi Grzegorzewski, a dwa punkty straty ma do niego Antoni Strzałkowski. Na pozycji trzeciej plasuje się obecnie Dawid Kubiak. 

Finał Rundy Brązowej wygrał Michał Kaźmierczak na klaczy Hokey Pokey, a drugi był Łukasz Jończyk na Obora’s Hennessy. Ci zawodnicy nie zbierali punktów do tej kategorii Polskiej Ligi Jeździeckiej. Zdobyła je za to amazonka z miejsca trzeciego – Maja Szewczyk dosiadająca konia Werbel. Tym samym zawodniczka jest obecnie liderką tabeli. Na kolejnych pozycjach plasują się Zuzanna Prymek oraz Lena Maruszak. 

Sponsorzy Polskiej Ligi Jeździeckiej

Sponsor strategiczny

Image