Aktualności

Rekordowa frekwencja w Jakubowicach

Tegoroczne zawody Polskiej Ligi Jeździeckiej z eliminacji na eliminacji biją rekordy frekwencji! Zawody, które rozpoczną się już w ten czwartek w Jakubowicach. na starcie zgromadzą blisko 350 koni!

Jakubowice

Rozpisanie zawodów na 4 dni już na etapie planowania, spowodowało, że tak duża liczba koni mogła zostać przyjęta, a w programie została wykonana tylko jedna niewielka zmiana dotycząca zawodów regionalnych. 

Dobre widowisko sportowe to nie tylko ilość, ale też jakość. Do konkursów Złotej Rundy zapisanych jest ponad 50 koni, a na liście startowej widnieje wiele mocnych nazwisk m.inJan Bobik, Natalia CzernikAdam Grzegorzewski, Magda Kamińska czy Mściwoj Kiecoń.

W weekend w Jakubowicach podczas ZO2* odbędzie się również IV Memoriał Marcina Klupsia i co najważniejsze, w obronie Szabli Sierżanta, stanie ubiegłoroczny zwycięzca Maksymilian Wechta

Również te zawody, ze względu na reżim sanitarny, tym razem zawody odbywać się będą bez udziału publiczności, ale kibiców zapraszamy do obserwowania transmisji on-line, którą rozpoczniemy w piątek od konkursu Rundy Złotej na stronie www.plj.pzj.pl oraz na portalu www.swiatkoni.pl

Wszystkim uczestnikom życzymy dobrej pogody i samych czystych parkurów

 

 

 

 

 

 

 

Sponsorzy Polskiej Ligi Jeździeckiej

Sponsor strategiczny

Image