Aktualności

Za nami pierwszy etap Drużynowego Pucharu Polski [relacja]

 Pierwszy etap Drużynowego Pucharu Polski w ramach Polskiej Ligi Jeździeckiej w Bogusławicach wygrała ekipa Klubu Jeździeckiego przy Stadzie Ogierów w Łącku.

 

WhatsApp Image 2020 06 12 at 22.01.22

Fot. Świat Koni

Wystąpili w osłabionym, bo tylko trzyosobowym składzie. Mimo to cała trójka: doświadczony Grzegorz Kubiak na koniu Arafat, jego bratanek Jakub Kubiak na koniu Quilibet i najmłodsza w ekipie Aleksandra Zaręba na klaczy Fargita, zdołała dziś zachować zerowe konto. O zwycięstwo przyszło zmierzyć im się w rozgrywce, bo zero miał też team KJ Agro-Handel Śrem: Dawid Skiba na Santorini L, Szymon Tęcza na Bueno L, Wiktor Szała i Le Corbusier oraz Mściwoj Kiecoń i Cornado 10. W barażu lepszy od Dawida Skiby okazał się Jakub Kubiak. Na trzecim miejscu uplasowali się zeszłoroczni zwycięzcy – KJ Trachy Sośnicowice - dziś w składzie: Zuzanna Jarocka i Stigmatica, Amanda Kolińska i Cuba Libre, Natalia Kubik i Cocorrado oraz Łukasz Koza na Messi S. Im do walki o pierwsze miejsce zabrakło mocniejszego galopu, bowiem dwójka z zawodników przekroczyła normę czasu, co spowodowało, że zakończyli rywalizację z wynikiem 2 punktów karnych. 

Kolejny etap odbędzie już za tydzień na hipodromie w Olszy. Ciekawe czy trzykrotni zdobywcy Drużynowego Pucharu Polski - KJ Agro-Handel Śrem - powalczą u siebie o zwycięstwo. 

Zobacz aktualny ranking 

WhatsApp Image 2020 06 12 at 22.01.32Fot. Świat Koni

Sponsorzy Polskiej Ligi Jeździeckiej 2022

Image
Image
Image

Sponsor strategiczny

Image