Aktualności

Dziękujemy za wspólnie spędzone 2 lata!

Dziękujemy za wspólnie spędzone 2 lata!

Image

Polska Liga Jeździecka 2021 dobiegła końca. Po kilkumiesięcznych zmaganiach wyłonieni zostali najlepsi jeźdźcy Rundy Brązowej, Srebrnej oraz Złotej. Poznaliśmy najlepszą Polską Drużynę.

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom chcemy serdecznie pogratulować uzyskanych wyników, podziękować za udział w cyklu, który mieliśmy przyjemność koordynować drugi rok z rzędu.

Wraz z zakończeniem rozgrywek finałowych zakończyła się również i nasza rola, jako koordynatora Polskiej Ligi Jeździeckiej. Mimo trudności, które rozpoczęły się już w poprzednim roku spowodowanych światową pandemią koronawirusa Covid 19 oraz tegorocznymi dodatkowymi problemami związanymi z końskim wirusem EHV-1 dopięliśmy kalendarz eliminacji i zrealizowaliśmy cały program zawodów.

Przez dwa lata:

  • odwiedziliśmy 11 cudownych ośrodków jeździeckich,
  • w ramach PLJ rozegranych zostało 160 konkursów,
  • w których łącznie wystartowało ponad 600 par,
  • w DDP łącznie wzięło udział 18 drużyn liczących aż 101 zawodników!


Wypłaciliśmy 305.000 zł na nagrody wg klasyfikacji łącznej oraz podczas zeszłorocznych finałów w konkursie Grand Prix zawodnicy walczyli o dodatkowe 100.000 zł!

Dziękujemy wszystkim organizatorom i właścicielom ośrodków za ich zaangażowanie w organizację poszczególnych etapów:

To wy stworzyliście atmosferę całego cyklu zawodów, tworząc niezapomniany klimat podczas wszystkich etapów eliminacji. Dziękujemy Wam za współpracę i za to, że mogliśmy na sobie polegać w tych niełatwych, pandemicznych okolicznościach.


Zawodów na takim poziomie nie zorganizowalibyśmy bez wsparcia naszych sponsorów. Dziękujemy firmie CLIP Group, Bentley Warszawa - Porsche Inter Auto Polska i Torpol za wsparcie w obydwu edycjach Polskiej Ligi Jeździeckiej. Tegorocznemu sponsorowi, firmie Gillmet Horses oraz naszym ubiegłorocznym sponsorom: Koschem, WITTCHEN, Agro-Pol, U.studio events & catering, Tenzi, Villa Bravo Międzyzdroje, Sklep.andrewex.pl, Karkut Restauracja, Equipe, Equi-Fashion, Wechta.


Słowa uznania kierujemy do naszego sponsora strategicznego firmy Adamus More Than Tooling, która przez dwa lata wykazała się ogromnym zaangażowaniem w organizację finałowych rozgrywek.


Koordynacja obydwu edycji nie byłaby możliwa bez fantastycznych ludzi, którzy włożyli w organizację Polską Ligi Jeździeckiej niepoliczalne pokłady energii:

  • Natalia Czernik – VLN Team
  • Daniel Jaśkiewicz - Dyrektor Sportowy
  • Karolina Piotrowska – Biuro Promocji i Reklamy
  • Dariusz Orzol – Rankingi i Statystyki
  • Arkadiusz Weckwert – Gospodarz Toru

Szczególne podziękowania dla Kaja Koczurowska Wawrzkiewicz za organizację finału tegorocznej edycji PLJ.

Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim zawodnikom, fanom i publiczności, którzy przez te dwa lata byli z nami. Mamy nadzieję, że miło będziecie wspominać zawody Polskiej Ligi Jeździeckiej 2020 i 2021. To był dla nas wyjątkowy i bardzo owocny czas! Cieszymy się, że mogliśmy go przeżyć razem z Wami i dzięki Wam.

Dziękujemy Polskiemu Związkowi Jeździeckiemu za zaufanie i powierzenie nam koordynacji tego fantastycznego i tak cennego dla polskiego jeździectwa cyklu.

Bartosz Adamus

VLN Sp. J.

#PLJ2020 #PLJ2021 #VLNTeam

Wykorzystano zdjęcia: Photo Monskoo, Świat Koni, Aleksandra Ziętak Fotografia

 

Sponsorzy Polskiej Ligi Jeździeckiej

Sponsor strategiczny

Image