Aktualności

Pierwszy dzień Finałowych Rozgrywek za nami!

Dwufazowy konkurs Rundy Złotej zakończył się zwycięstwem Antoniego Strzałkowskiego na koniu Limelight van het Maressahof. Miejsce drugie zajął Krzysztof Retka na wałachu Ninto Chico, a trzeci był Maksymilian Wechta na klaczy Quinchella. Dzisiejszą wygraną reprezentant KJ Strzała Krubiczew zapewnił sobie awans na pozycję lidera tabeli kategorii Złotej (przed finałowymi zawodami był czwarty) z dorobkiem 77 punktów. Tuż za nim, ze stratą jednego punktu, plasują się ex aequo Adam Grzegorzewski oraz Dawid Kubiak.

Konkurs Rundy Srebrnej wygrał dziś reprezentant KJ Czahary Pogorzelica – Marek Lewicki na koniu Cornet’s Sunshine. On jednak nie zbiera punktów do PLJ (żeby liczyć się w finale, trzeba było wystartować w co najmniej dwóch etapach). Ich komplet zdobył dziś zawodnik, który zajął miejsce drugie – Dawid Skiba na klaczy Santorini L. Na miejscu trzecim uplasował się Adam Grzegorzewski, który tym samym umocnił się na pozycji lidera kategorii Srebrnej – ma teraz na swoim koncie 95 punktów. Na pozycji drugiej z dorobkiem 75 punktów plasuje się Jakub Dołhun, który w dzisiejszym półfinale zajął miejsce piąte (a trzecie spośród jeźdźców klasyfikowanych w PLJ) na wałachu Kola. Miejsce trzecie w tabeli kategorii Srebrnej zajmuje Dawid Kubiak (69 punktów).

Pełny ranking po I półfinałach Rundy Złotej i Srebrnej jest dostępny na naszej stronie: https://plj.pzj.pl/ranking

Świetna atmosfera, nienaganna pogoda i wyborowi jeźdźcy! Dzisiejsi zwycięzcy konkursów:IMG 8276 WEB