baner zlota 390

baner srebrna 390

baner brazowa 390

Skrzyczyński GP Biały Las

Mistrz Polski wygrał w Białym Lesie Grand Prix oraz finały rund. Zawody PLJ zakończyły się pełnym sukcesem sportowym i organizacyjnym.

W konkursie Grand Prix o nagrodę firmy Equisystem System parkur podstawowy na zero pokonało sześć z 24 startujących par. Zero w rozgrywce powtórzyły tylko trzy z nich. Klasą samą w sobie był Jarosław Skrzyczyński, który pierwsze miejsce zajął na Suedwinds Amandzie, a drugie na Just Riding California BS.

Oba konie są u mnie od zaledwie kilkunastu dni, ale jak widać czują się bardzo dobrze i jest w nich duży potencjał. Amandę za dwa tygodnie chce spróbować w trudniejszych zmaganiach podczas CSI4* w Samorinie. Myślę, że w moim kalendarzu startów międzynarodowych znajdę czas na dokończenie rywalizacji i powalczenie o zwycięstwo w Polskiej Lidze Jeździeckiej” – powiedział Jarosław Skrzyczyński, który w tabeli PLJ w kategorii złotej awansował na miejsce drugie. Liderem pozostaje jego kolega klubowy z Agro Handlu Mściwoj Kiecoń, który dzisiaj na Giraldo L był piąty. Trzecie miejsce w Grand Prix w Białym Lesie zajął Piotr Morsztyn na Van Halenie.

Wyniki Grand Prix TUTAJ

Jarosław Skrzyczyński triumfował też w dwóch pozostałych finałach. W finale Rundy Srebrnej na sześcioletnim Inturido, dla którego był to pierwszy taki sukces. Natomiast w Rundzie Brązowej zawodnik wygrał na koniu For Passion. Liderami PLJ w tych dwóch kategoriach pozostali: Anna Białas (Brązowa) i Dawid Skiba (Srebrna).

Wszyscy organizatorzy w tym sezonie stają na wysokości zadania i wszystkie imprezy odbywają się na wysokim poziomie organizacyjnym. Jeśli miałbym uszeregować dotychczasowych pięć etapów, to ten byłby najlepszy. Dziękuję wszystkim organizatorom, a dzisiaj Państwu Paulinie i Grzegorzowi Przybylskim ze Stajni Biały Las” - powiedział przewodniczący komitetu organizacyjnego PLJ Pan Jan Ludwiczak z KJ Agro Handel Śrem.

Kolejny szósty etap rozgrywek odbędzie się już w najbliższy weekend JKS U Robsonów w Dąbrówce Małej koło Olsztyna.

Rankingi PLJ TUTAJ

Fot. Krzysztof Antoniak

Organizatorzy - Miejsca

PLJ

Olsza

PLJ

Biskupiec

PLJ

Bogusławice

PLJ

Michałowice

 
PLJ

Biały Las

PLJ

Dąbrówka Mała

PLJ

Zielona Góra

 
 

Patronaty

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Ministerstwo Sportu i Turystyki

www.msit.gov.pl

PLJ

PKOL

www.olimpijski.pl

PLJ

Starosta Śremski

www.powiat-srem.pl

PLJ

Burmistrz Śremu

www.srem.pl

PLJ

Fundacja Orła Białego

www.fundacjaorlabialego.pl

Partnerzy

PLJ

Toyota Ukleja

www.toyota-ukleja.pl

PLJ

Hotel Rodan

www.hotel-rodan.pl

PLJ

Pro-Linen

www.pro-linen.pl

PLJ

Cryogas

www.cryogas.pl

 
PLJ

Plus dla biznesu

www.plus.pl/b2b

PLJ

Andrewex

www.andrewex.pl

PLJ

Profil

www.profil.pila.pl

PLJ

Logis

www.logispolska.pl

 
PLJ

Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości

www.unia.srem.com.pl

PLJ

Agro-Handel

www.agro-handel.com.pl

PLJ

Fundacja Orła Białego

www.fundacjaorlabialego.pl