Ranking końcowy Rundy Złotej PLJ w sezonie 2021

Ranking końcowy Rundy Złotej PLJ w sezonie 2021

Image
Miejsce Zawodnik Klub 1_Łąck 2_Leszno 3_Dabrowka 4_Jakubowice 5_Sopot 6_ZielGora 7_Gałkowo PUNKTY Z KWALIFIKACJI I PÓŁFINAŁ PUNKTY PO I PÓŁFINALE II PÓŁFINAŁ PUNKTY PO II PÓŁFINALE FINAŁ SUMA NAGRODA
1 Arkadiusz Fimmel Klub Jeździecki Fimmel Team   8 4 17 15   20 60 19 79 11 90 38 128   32 000,00  zł 
2 Maksymilian Wechta Klub Jeździecki Wechta   20   20 13 16   69 18 87 13 100 18 118   21 000,00  zł 
3 Antoni Strzałkowski Klub Jeździecki Strzała 19       8 13   40 20 60 9 69 40 109   13 500,00  zł 
4 Anna Seroka Sportowy Klub Jeździecki Bajardo 14 15   16 10   7 55 10 65 7 72 24 96      8 300,00  zł 
5 Adam Nicpoń Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 10   18   12     40 8 48 10 58 36 94      4 700,00  zł 
6 Konrad Pawłowski Klub Jeździecki Arpav     3   20     23 16 39 16 55 34 89      2 700,00  zł 
7 Jakub Krzyżosiak Klub Sportowy Small Cherry   19   4 19 11   53 2 55 19 74 12 86      2 100,00  zł 
8 Łukasz Jończyk Klub Jeździecki Sielanka 20       17     37 7 44 17 61 22 83      1 100,00  zł 
9 Malwina Urbańska Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 3     7 11     21 15 36 12 48 26 74      1 000,00  zł 
10 Katarzyna Tobiszewska Ciechociński KJ Bonanza               0 17 17 20 37 28 65  
11 Maciej Handzlik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice       18       18 12 30   30 32 62  
12 Leszek Nieużyła Bez Przynależności Klubowej M A Z 15 4 10     10 6 41 3 44   44 16 60  
13 Weronika Wilska-Czarnecka Sopocki Klub Jeździecki 18             18 1 19 18 37 20 57  
14 Krzysztof Retka Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki               0 11 11 14 25 30 55  
15 Julianna Wojtal Sopocki Klub Jeździecki 9 13 8       14 44 6 50   50   50  
16 Maja Hendrys Klub Jeździecki Fimmel Team   14   2     16 32   32   32 14 46  
17 Maryia Mikhailava Klub Jeździecki Profil     17         17 14 31 8 39   39  
17 Kamil Grzelczyk Klub Jeździecki Agri   16 15 8       39   39   39   39  
19 Paulina Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice             10 10 4 14 15 29 8 37  
20 Oliwer Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice             13 13 9 22 4 26 10 36  
20 Łukasz Troszczyński Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.   11     18 7   36   36   36   36  
22 Lena Maruszak Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego 13           18 31   31 3 34   34  
22 Jarosław Skrzyczyński Klub Jeździecki Agro-Handel       14   20   34   34   34   34  
24 Mściwoj Kiecoń Klub Jeździecki Agro-Handel   18       14   32   32   32   32  
24 Agata Dahlke-Burda Klub Jeździecki Sokół Damasławek   17       15   32   32   32   32  
26 Weronika Wilczewska Bez Przynależności Klubowej W M A 12   13         25   25   25   25  
27 Zuzanna Chwalińska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska   12 7         19   19 5 24   24  
27 Dominik Słodczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 7     11   6   24   24   24   24  
29 Marek Wacławik Largo Sp. z o.o. 6           17 23   23   23   23  
30 Robert Hestkowski Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów     14       8 22   22   22   22  
31 Aleksander Lewandowski Klub Sportowy Verso La Natura     20         20   20   20   20  
32 Artur Kufel Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin             19 19   19   19   19  
32 Zuzanna Januszewska Klub Sportowy Small Cherry           19   19   19   19   19  
32 Julia Jaglarz Vanto Jumping Team       19       19   19   19   19  
32 Iga Biegalska Sopocki Klub Jeździecki     19         19   19   19   19  
36 Julia Gillmaier Konie Sportowe Gillmaier           18   18   18   18   18  
37 Hubert Polowczyk Klub Sportowy Cortina Kaczenice           17   17   17   17   17  
37 Kacper Mróz Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 17             17   17   17   17  
37 Dominik Pieniaszek KJ Grek Sp. z o.o. 11   6         17   17   17   17  
40 Klaudia Siarkiewicz Klub Sportowy Verso La Natura 16             16   16   16   16  
40 Michał Tyszko Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek         16     16   16   16   16  
40 Łukasz Wasilewski Klub Jeździecki WSH Equifirst Przybyszewo     16         16   16   16   16  
43 Natalia Łangowska JKS Tornado Szczecin               0 5 5 6 11 4 15  
43 Łukasz Piksa Klub Sportowy Verso La Natura       15       15   15   15   15  
43 Natalia Liszewska Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów             15 15   15   15   15  
46 Martin Rozynek Klub Jeździecki Profil         14     14   14   14   14  
47 Siarhei Kazlou Klub Jeździecki Profil     5         5   5 2 7 6 13  
47 Cezary Kalinowski Klub Jeździecki Strzała               0 13 13   13   13  
47 Małgorzata Koszucka Klub Sportowy Verso La Natura       13       13   13   13   13  
47 Natalia Palmowska Klub Jeździecki "Lotar" Biskupiec 4   9         13   13   13   13  
51 Daria Kobiernik Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko           12   12   12   12   12  
51 Dawid Czarnecki Klub Jeździecki Equireno     1       11 12   12   12   12  
51 Jakub Kubiak Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku     12         12   12   12   12  
51 Aleksandra Skąpska Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "       12       12   12   12   12  
51 Zofia Synoradzka Klub Jeździecki Arpav             12 12   12   12   12  
56 Aleksandra Lusina-Gołaś Klub Jeździecki Bonin     11         11   11   11   11  
57 Krzysztof Mazur Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska   10           10   10   10   10  
57 Marcin Matelski. Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia       10       10   10   10   10  
59 Dawid Rakoczy Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka         9     9   9   9   9  
59 Marcin Bętkowski Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice            9   9   9   9   9  
59 Monika Pasik Ludowy Klub Jeździecki  w Gałkowie             9 9   9   9   9  
59 Agnieszka Cecuga Klub Jeździecki Metpol   9           9   9   9   9  
59 Adrianna Ostrowska Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda       9       9   9   9   9  
64 Michał Jóskowiak Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja           8   8   8   8   8  
64 Damian Ostręga Klub Sportowy Jumping Team 8             8   8   8   8  
64 Natalia Sydow Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka   5   3       8   8   8   8  
67 Jan Dominik Chrzanowski Klub Jeździecki Ślęża   7           7   7   7   7  
67 Julia Ostrowska Polski Polo Klub         7     7   7   7   7  
69 Łukasz Krajewski Stowarzyszenie Kraju Jumping Team   6           6   6   6   6  
69 Magda Kamińska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice       6       6   6   6   6  
71 Tomasz Chentkowski Klub Jeździecki Welt 5             5   5   5   5  
71 Jan Żmójdzin Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nysa Gubin           5   5   5   5   5  
71 Klaudia Danecka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice       5       5   5   5   5  
74 Olga Tuliszkiewicz Klub Jeździecki Sokół Damasławek   3           3   3   3   3  
75 Sławomir Hartman Klub Jeździecki "Lotar" Biskupiec     2         2   2   2   2  
75 Stanisław Przedpełski Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 2             2   2   2   2  
77 Tomasz Jasiński KSJ Zagozd               0     1 1   1  
77 Iwona Sitowska Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice        1       1   1   1   1  
77 Julia Poschauko Polski Polo Klub 1             1   1   1   1