Ranking końcowy Rundy Srebrnej PLJ w sezonie 2021

Ranking końcowy Rundy Srebrnej PLJ w sezonie 2021

Image
Miejsce Zawodnik Klub 1_Łąck 2_Leszno 3_Dabrowka 4_Jakubowice 5_Sopot 6_ZielGora 7_Gałkowo PUNKTY Z KWALIFIKACJ I PÓŁFINAŁ PUNKTY PO I PÓŁFINALE II PÓŁFINAŁ PUNKTY PO II PÓŁFINALE FINAŁ SUMA NAGRODA
1 Andrzej Głoskowski Klub Jeździecki Agro-Handel     10 19 5 16   50 19 69 8 77 36 113   12 000,00  zł 
2 Leszek Nieużyła Bez Przynależności Klubowej M A Z 19 11   7     19 56 10 66 17 83 24 107      6 200,00  zł 
3 Antoni Strzałkowski Klub Jeździecki Strzała     15   19 14   48 20 68   68 30 98      4 800,00  zł 
4 Wiktoria Głowacka Jeździecki Klub Sportowy "Salio"         16 13 12 41 4 45 3 48 34 82      3 200,00  zł 
5 Katarzyna Maciejewska Polski Polo Klub     17         17   17 19 36 38 74      2 300,00  zł 
6 Zofia Gintowt-Juchniewicz Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn   9 14   8   13 44   44 9 53 18 71      1 900,00  zł 
7 Marianna Stawicka Klub Jeździecki Fimmel Team   18   15 10,5   11 54,5   54,5 6 60,5 4 64,5      1 200,00  zł 
8 Maksymilian Wechta KJ Wechta Rosnówka               0 13 13 10 23 40 63          700,00  zł 
9 Natalia Koziarowska Klub Jeździecki HEAA 14     9 10,5     33,5 1 34,5 12 46,5 12 58,5          500,00  zł 
10 Valeriia Chebotar Sopocki Klub Jeździecki         18     18 9 27   27 28 55  
11 Jakub Dołhun Klub Jeździecki Infernal Team 15           18 33 18 51   51   51  
12 Jakub Krzyżosiak Klub Sportowy Small Cherry   20     20 7   47 3 50   50   50  
13 Weronika Wilska Czarnecka Sopocki Klub Jeździecki               0   0 14 14 32 46  
13 Siarhei Kazlou Klub Jeździecki Profil               0 0 0 20 20 26 46  
13 Zuzanna Nadolny-Zawadowicz Klub Jeździecki Arpav 10           15 25 8 33 13 46   46  
16 Ewa Aleksandra Dyżewska Sopocki Klub Jeździecki               0 15 15 15 30 14 44  
17 Lena Maruszak Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego   1 6       20 27 11 38 2 40 2 42  
18 Adam Nicpoń Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.     18         18 12 30   30 10 40  
19 Cezary Kalinowski Klub Jeździecki Strzała           4   4 17 21 18 39   39  
20 Łukasz Matla Klub Jeździecki Global 1     13   12   26 2 28   28 8 36  
21 Łukasz Troszczyński Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.   13     1 19   33   33   33   33  
22 Zuzanna Niziołek Sopocki Klub Jeździecki               0 16 16 16 32   32  
23 Natalia Palmowska Klub Jeździecki "Lotar" Biskupiec 20   11         31   31   31   31  
24 Oliwer Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice             17 17   17 7 24 6 30  
24 Marek Wacławik Largo Sp. z o.o.       20     10 30   30   30   30  
26 Joanna Tejchman-Konarzewska Sopocki Klub Jeździecki     19   10,5     29,5   29,5   29,5   29,5  
27 Klaudia Siarkiewicz Klub Sportowy Verso La Natura 12     17       29   29   29   29  
28 Vivien Kaźmierczak KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski         4     4   4 4 8 20 28  
29 Mściwoj Kiecoń Klub Jeździecki Agro-Handel   5   3   18   26   26   26   26  
29 Kamil Grzelczyk Klub Jeździecki Agri   6 20         26   26   26   26  
31 Amelia Krywult Klub Jeździecki Infernal Team               0   0   0 22 22  
32 Tomasz Miśkiewicz Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin     7       14 21   21   21   21  
33 Aleksandra Lusina-Gołaś Klub Jeździecki Bonin 8   12         20   20   20   20  
33 Jarosław Skrzyczyński Klub Jeździecki Agro-Handel           20   20   20   20   20  
35 Hanna Osieka Stowarzyszenie Kraju Jumping Team         13 6   19   19   19   19  
35 Dominika Henzel Klub Jeździecki Sokół Damasławek   19           19   19   19   19  
37 Jacek Zagor Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 18             18   18   18   18  
37 Leszek Gramza Stowarzyszenie Rodan Club       18       18   18   18   18  
39 Tomasz Jasiński KSK Zagozd               0   0 1 1 16 17  
39 Krzysztof Retka Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki               0 6 6 11 17   17  
39 Tomasz Patron Bez Przynależności Klubowej 17             17   17   17   17  
39 Aneta Wysocka Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice            17   17   17   17   17  
39 Nicole Szponarska Klub Jeździecki Kietlów   17           17   17   17   17  
39 Julia Wutkowska Jeździecki Klub Sportowy Rywal          17     17   17   17   17  
39 Krystyna Pilkiewicz Jeździecki Klub Sportowy Equita 3       14     17   17   17   17  
46 Artur Kufel Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin             16 16   16   16   16  
46 Małgorzata Koszucka Klub Sportowy Verso La Natura       16       16   16   16   16  
46 Filip Babiak Klub Jeździecki Kietlów   16           16   16   16   16  
46 Michalina Krzyżyńska Klub Jeździecki Skok - Agrofood      16         16   16   16   16  
46 Maciej Handzlik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 16             16   16   16   16  
51 Konrad Pawłowski Klub Jeździecki Arpav         15     15   15   15   15  
51 Jan Bobik Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach           15   15   15   15   15  
51 Zuzanna Chwalińska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska   15           15   15   15   15  
54 Anna Dziuba Klub Jeździecki Sielanka     5   2,5     7,5 7 14,5   14,5   14,5  
55 Michał Jóskowiak Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja   14           14   14   14   14  
55 Eliza Zawadzka Fundacja Stajnia Ludwiczak       14       14   14   14   14  
55 Wiktor Larkowski Ludowy Klub Jeździecki Moszna               0 14 14   14   14  
58 Weronika Minkiewicz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego     13         13   13   13   13  
58 Katarzyna Tobiszewska Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza 13             13   13   13   13  
60 Adrianna Ostrowska Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda       12       12   12   12   12  
60 Olga Tuliszkiewicz Klub Jeździecki Sokół Damasławek   12           12   12   12   12  
62 Seweryn Murdzia Bez Przynależności Klubowej P K A       11       11   11   11   11  
62 Julia Ostrowska Polski Polo Klub           11   11   11   11   11  
62 Sebastian Białczak Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów 11             11   11   11   11  
65 Michał Mordzelewski Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn         10,5     10,5   10,5   10,5   10,5  
66 Jacek Polikowski Jeździecki Klub Sportowy Agro-Pol       10       10   10   10   10  
66 Julia Cichecka Ludowy Klub Jeździecki Ostroga            10   10   10   10   10  
66 Julia Bogalecka Sopocki Klub Jeździecki 2   8         10   10   10   10  
66 Kacper Moksiewicz Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo w Lesznie   10           10   10   10   10  
70 Miłosz Adach Klub Jeździecki Arpav 9             9   9   9   9  
70 Maciej Sobótka JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY BALOTADE           9   9   9   9   9  
70 Dominik Pieniaszek KJ Grek Sp. z o.o.     9         9   9   9   9  
73 Jan Żmójdzin Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nysa Gubin           8   8   8   8   8  
73 Magdalena Dąbrowska Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego   8           8   8   8   8  
73 Jakub Hudzik Atena Ostrzeszów       8       8   8   8   8  
76 Łukasz Krajewski Stowarzyszenie Kraju Jumping Team   7           7   7   7   7  
76 Damian Ostręga Klub Sportowy Jumping Team 7             7   7   7   7  
76 Patrycja Matyjasik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska         7     7   7   7   7  
79 Aleksandra Furgo KJ Black Horse Team Gdańsk         6     6   6   6   6  
79 Dominika Gardas Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice        6       6   6   6   6  
79 Blanka Jendrzejczak Jeździecki Klub Sportowy Equita 6             6   6   6   6  
82 Patrycja Kozioł SKJ Red Team               0   0 5 5   5  
82 Beniamin Tomaszewski Klub Jeździecki Leśna Podkowa 5             5   5   5   5  
82 Monika Matuszewska Klub Jeździecki Partynice       5       5   5   5   5  
82 Adrianna Jendrośka Bez Przynależności Klubowej D O S           5   5   5   5   5  
82 Maria Mikhailava Klub Jeździecki Profil               0 5 5   5   5  
87 Zuzanna Januszewska Klub Sportowy Small Cherry       4       4   4   4   4  
87 Maria Gonciarek Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki     4         4   4   4   4  
87 Maja Marchwicka Klub Jeździecki Agro-Handel 4             4   4   4   4  
87 Julia Szymańska Klub Jeździecki Sokół Damasławek   4           4   4   4   4  
91 Daria Kobiernik Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko     3         3   3   3   3  
91 Anna Elbl Bez Przynależności Klubowej Z P O   3           3   3   3   3  
91 Julia Zagdańska Klub Sportowy Cortina Kaczenice           3   3   3   3   3  
94 Martin Rozynek Klub Jeździecki Profil         2,5     2,5   2,5   2,5   2,5  
95 Krzysztof Ludwiczak Fundacja Stajnia Ludwiczak       2       2   2   2   2  
95 Joanna Jankowska Klub Jeździecki Ślęża   2           2   2   2   2  
95 Aleksandra Skąpska Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "           2   2   2   2   2  
95 Wiktoria Jannasz Sportowy Klub Jeździecki Poczernin      2         2   2   2   2  
99 Dawid Rakoczy Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka       1       1   1   1   1  
99 Patryk Modelewski Klub Sportowy Verso La Natura           1   1   1   1   1  
99 Aleksander Lewandowski Klub Sportowy Verso La Natura     1         1   1   1   1