Konrad Pawłowski & COMET 235 zwyciężają Grand Prix V etap eliminacji PLJ 2021!

Konrad Pawłowski & COMET 235 zwyciężają Grand Prix V etapu PLJ 2021!

Image

Finał Rundy Złotej

Konrad Pawłowski & COMET 235  (Klub Jeździecki Arpav) zwycięzcami konkursu Grand Prix V etapu eliminacji PLJ 2021!

2. miejsce zajęła para Jakub Krzyżosiak & CHAMPION 127 (KS Small Cherry Trzebnica)

3. lokatę wywalczyli Łukasz Troszczyński & CORDOBA  (KS Nad Wigrami Mikołajewo)

Finał Rundy Srebrnej

Finał Rundy Srebrnej wygrała para Jakub Krzyżosiak x FIDELIO'S SON (KS Small Cherry Trzebnica), Antoni Strzałkowski & Romero 118 wywalczyli 2. Miejsce (KJ Strzała Krubiczew), 3. miejsce na podium zajęli Valeriia Chebotar & JANICE (Sopocki KJ).

Finał Rundy Brązowej

Podium Finału Rundy Brązowej zajęli kolejno:

1. Michał Mordzelewski & LATISSIMUS (Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn)
  2. Ewa Macieszczak & ARAGOR (KJ Infernal Team)
  3. Anna Piwońska & FAREZZO B (KJ Profil Piła)

Drużynowy Puchar Polski

Podczas V etapu eliminacji w Drużynowym Pucharze Polski o punkty walczyły dwie drużyny KJ Strzała Krubiczew oraz KJ Aprav E T.

Pierwsze miejsce i 5 punktów wywalczyli zawodnicy KJ Strzała Krubiczew – co dało im 2. Miejsce w klasyfikacji generalnej 4. Punkty i 2 miejsce przypadły KJ Aprav ET, i przesunęli się w rankingu na 3. Pozycję.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy i gratulujemy wyników.

Widzimy się w ostatni weekend sierpnia w Drzonkowie podczas VI etapu eliminacji Polskiej Ligi Jeździeckiej. (Panel rejestracji czynny do 22 sierpnia).